Úprava tapety Deadpool 2016 movie wallpaper tapeta 4 před odesláním na mobil

Ještě dříve než samotnou tapetu odešlete na svůj mobil, je třeba tapetu upravit.

Tapeta, wallpaper Deadpool 2016 movie wallpaper tapeta 4

Aktuální rozlišení tapety: 208x208 px

Změna rozlišení tapety

Displeje mobilních telefonů mají mnoho různých rozlišení. Proto jsme zde vybrali šest nejčastějších rozlišení displejů mobilních telefonů. Klikem na dané rozlišení,vyberete příslušné rozlišení. Tapeta se vám v tomto rozlišení zobrazí a poté stačí již jen kliknout níže na tlačítko Kontrola a odeslání a tapeta bude připravena pro stažení do telefonu.

Neznáte-li rozlišení vašeho displeje, pokuste se jej najít v tomto seznamu rozlišení displejů

Vlastní rozlišení tapety

Nesedí-li vám ani jodno z předchozích rozlišení, máte možnost navolit si své vlastní rozlišení tapety, kterou budete nahrávat do svého mobilního telefonu. Zadejte výšku a šířku tapety a odešlete formulář, klikem na tlačítko Odeslat. Tapeta se vám v tomto rozlišení zobrazí a poté stačí již jen kliknout níže na tlačítko Kontrola a odeslání a tapeta bude připravena pro stažení do telefonu.

Šířka:       Výška:    

Výřez z tapety

Může se stát, že hlavní motiv tapety se při zmenčení zdeformuje, proto jsme přidali také možnost ořezání tapety v místě hlavního motivu tapety. Klikem na tlačítko Vlastní výřez z tapety se dostanete do další nabídky, která vás provede ořezáním tapety. Dokončení pak bude následovat až po ořezání a upravení tapety.

Máte-li zvoleno rozlišení

Pokud jste si vybrali ze standartních rozlišení, nebo jste zvolili své vlastní rozlišení, které vyhovuje vašemu mobilnímu telefonu, tak pokračujte klikem níže na tlačítko Kontrola a odeslání. Bude-li tapetu ořezávat, bude vám volba pro dokončení úpravy a odeslání tapety nabídnuta, po provedení ořezu tapety. Ten provedete klikem na tlačítko Vlastní výřez z tapety