Úprava tapety Chayanne před odesláním na mobil

Ještě dříve než samotnou tapetu odešlete na svůj mobil, je třeba tapetu upravit.

Tapeta, wallpaper Chayanne

Aktuální rozlišení tapety: x px

Změna rozlišení tapety

Displeje mobilních telefonů mají mnoho různých rozlišení. Proto jsme zde vybrali šest nejčastějších rozlišení displejů mobilních telefonů. Klikem na dané rozlišení,vyberete příslušné rozlišení. Tapeta se vám v tomto rozlišení zobrazí a poté stačí již jen kliknout níže na tlačítko Kontrola a odeslání a tapeta bude připravena pro stažení do telefonu.

Neznáte-li rozlišení vašeho displeje, pokuste se jej najít v tomto seznamu rozlišení displejů

Vlastní rozlišení tapety

Nesedí-li vám ani jodno z předchozích rozlišení, máte možnost navolit si své vlastní rozlišení tapety, kterou budete nahrávat do svého mobilního telefonu. Zadejte výšku a šířku tapety a odešlete formulář, klikem na tlačítko Odeslat. Tapeta se vám v tomto rozlišení zobrazí a poté stačí již jen kliknout níže na tlačítko Kontrola a odeslání a tapeta bude připravena pro stažení do telefonu.

Šířka:       Výška:    

Výřez z tapety

Může se stát, že hlavní motiv tapety se při zmenčení zdeformuje, proto jsme přidali také možnost ořezání tapety v místě hlavního motivu tapety. Klikem na tlačítko Vlastní výřez z tapety se dostanete do další nabídky, která vás provede ořezáním tapety. Dokončení pak bude následovat až po ořezání a upravení tapety.

Máte-li zvoleno rozlišení

Pokud jste si vybrali ze standartních rozlišení, nebo jste zvolili své vlastní rozlišení, které vyhovuje vašemu mobilnímu telefonu, tak pokračujte klikem níže na tlačítko Kontrola a odeslání. Bude-li tapetu ořezávat, bude vám volba pro dokončení úpravy a odeslání tapety nabídnuta, po provedení ořezu tapety. Ten provedete klikem na tlačítko Vlastní výřez z tapety